Łóżeczka noworodkowe dla niemowląt model (LN-1000N) stworzyliśmy z myślą o najmłodszych dzieciach. Rekomendujemy je szpitalnym oddziałom neonatologicznym, noworodkowo-ginekologicznym, a także położniczym. Zdecydowanie ułatwiają one personelowi pielęgnację niemowląt zgodnie z obowiązującymi standardami. Ułatwiają także ustawienie dziecka w tzw. pozycji Trendelenburga. Przeznaczone są do pielęgnacji malutkich dzieci na oddziałach neonatologii, położniczych i noworodkowo-ginekologicznych. Łóżeczko spełnia standardy opieki neonatologicznej, między innymi pozwala na regulowanie tzw. pozycji Trendelenburga.

Charakterystyka i funkcje

Łóżeczko noworodkowe w formie wózka, z wanienką z transparentnego tworzywa sztucznego. Umożliwia ułożenie dziecka w tzw. pozycji Trendelenburga. Rama łóżeczka produkowana jest z nierdzewnej stali szlachetnej. To materiał neutralny dla ludzkiego zdrowia, wolny od substancji rakotwórczych czy też mutagennych.

Dzięki 4 kółkom marki Manner o średnicy 100 mm i blokadzie dwóch z nich (kółka te oznaczone zostały czerwonym kolorem), łóżeczko jest stabilne i porusza się cicho. Jednocześnie jego konstrukcja zmniejsza wagę całego wózka. Tak przygotowany wózek można bez trudu przetransportować w dowolne miejsce. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ustawienia łóżeczka tak, by wanienka z niemowlęciem znajdowała się powyżej łóżka matki. Dzięki temu wyjmowanie dziecka na czas karmienia staje się łatwiejsze.

Wyściółkę łóżeczka stanowi delikatny dla skóry noworodka i niemowlęcia materacyk, w ładnych, jasnych kolorach. Dzięki zastosowaniu przyjaznych dla dzieci materiałów, materacyk nie wywołuje alergii i łatwo utrzymać go w czystości.

Wymiary

  • Wymiary zewnętrzne całkowite łóżka [mm]: 735x480x980 [długość x szerokość x wysokość].
  • Wymiary wewnętrzne kojca [mm]: 645x410x220 [długość x szerokość x wysokość].
  • Wymiary wewnętrzne materacyka [mm]: 610x380x 50 [długość x szerokość x wysokość].

Cechy łóżeczka

  • Zaprojektowaliśmy według własnego pomysłu łóżeczko szpitalne dla najmłodszych dzieci. W projekcie odwołujemy się do aktualnych trendów w projektowaniu wyposażenia medycznego.
  • Współpracujemy z ekspertami z takich dziedzin, jak: pediatria, ortopedia. To właśnie nasze know-how i wiedza specjalistów pozwalają nam precyzyjnie dostosowywać ofertę do potrzeb najmłodszych dzieci.
  • W sprzęcie MediMent łączymy doświadczenia lekarzy pediatrów z innowacyjnymi rozwiązaniami wykreowanymi przez naszych inżynierów. W ten sposób powstają unikalne produkty, znacznie wpływające na jakość snu najmłodszych dzieci.
  • Dzięki utrzymywaniu najwyższych, międzynarodowych standardów projektowania i produkcji możemy – wypełniając naszą misję – skutecznie wspierać noworodki i niemowlęta.
  • Kluczowe procesy w MediMent realizowane są według międzynarodowych norm EN ISO 9001 i EN ISO 13485 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy 14001.
  • Każdy produkt w ofercie MediMent odpowiada wymaganiom dotyczącym bezpieczeństwa, określonym w Dyrektywie Europejskiej 93/42/EEC.

Kontakt

ComminT Sp. z o.o.

Wołoska 18, 02-675 Warszawa

kontakt@mediment.pl

+ 48 601.295.778

 

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.