Szukasz łóżeczka, gwarantującego odpowiedni poziom bezpieczeństwa noworodkom i niemowlętom? Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć wygodę najmłodszych dzieci? Ta strona internetowa to optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

MediMent specjalizuje się w produkcji urządzeń i elementów wyposażenia dla placówek medycznych. Oprócz własnych produktów, posiada w ofercie także wysokiej jakości wyposażenie dla szpitali dostarczane przez firmy z kraju i zagranicy. Nazwa firmy to skrót angielskich słów Medical Equipment („wyposażenie medyczne”).Oprócz sprzedaży sprzętu medycznego, zapewniamy także opiekę serwisową i pełną obsługę posprzedażową.

Odbiorcami rozwiązań oferowanych przez nas są szpitale i przychodnie, zarówno prywatne, jak i publiczne, a także gabinety specjalizujące się w położnictwie. Obsługujemy również przychodnie dla noworodków, wspieramy ośrodki dla samotnych matek.

Wypożyczalnia łóżeczek dla noworodków

Jako dostawca sprzętu i wyposażenia medycznego dla szpitali i przychodni publicznych oraz prywatnych, gabinetów położniczych i ośrodków dla samotnych matek, mamy do zrealizowania ważną misję. Wspieramy noworodki i niemowlęta, a także ich mamy, od pierwszej doby życia dzieci.

Kontakt

ComminT Sp. z o.o.

Wołoska 18, 02-675 Warszawa

kontakt@mediment.pl

+ 48 601.295.778

 

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.