rozwoj dzialalnosciHistoria MediMent obejmuje kilka różnych branż, związanych z ochroną zdrowia. Na samym początku był to consulting IT dla szpitali (ale także dla innych firm). W portfolio mamy także wdrożenia serwisów internetowych oraz systemów IT dla placówek medycznych – przede wszystkim jednostek szpitalnych. Od 2007 do 2014 roku zajmowaliśmy się również dostawami urządzeń i wyposażenia medycznego w ramach współpracy z innymi producentami. Obszar naszej działalności już wówczas obejmował całą Polskę.

Co sprawiło, że zmodyfikowaliśmy firmowe cele?

Na pewnym etapie istnienia firmy odkryliśmy, że istnieje taki sektor rynku, w którym nasza wiedza i doświadczenie mogą przydać się szczególnie. Postanowiliśmy zadbać o najmłodszych pacjentów szpitali i pomóc zarówno zespołom lekarskim i pielęgniarskim, jak i rodzicom w walce z bezdechem u niemowląt. Walka z syndromem nagłej śmierci łóżeczkowej stała się naszą misją.

MediMent – zapraszamy do współpracy

MediMent współpracuje z placówkami służby zdrowia – w tym przede wszystkim ze szpitalami. Wspieramy Państwa w staraniach o zapewnienie najmłodszym pacjentom komfortowych warunków i wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas snu. Jednocześnie sprzyjamy także wygodzie świeżo upieczonych mam. Jako producenci łóżeczek dla niemowląt możemy dopasować wózki do oczekiwań Państwa placówki – np. modyfikując materiał użyty do uszycia materaców. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc przy wyborze produktów.

Kontakt

ComminT Sp. z o.o.

Wołoska 18, 02-675 Warszawa

kontakt@mediment.pl

+ 48 601.295.778

 

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.